Замовлення товару та доставка

Замовлення товару можна здійснити наступними способами:
-натиснувши кнопку “Замовити” на іконці потрібного товару або в його описі (де ви залишаєте перелік комплектації , що Вас цікавить, Ваше ім”я та номер контактного телефону, після чого ми зв’яжемось з Вами для уточнення замовлення
-за телефонами, які вказано в графі КОНТАКТИ. Замовлення приймаються без вихідних з 9:00 до 21:00.

Після узгодження замовлення та часу доставки/самовивозу товару, необхідно заключити договір та акт прийому-передачі майна, подібні договори складаються лише з наявністю Вашого паспорту та бланків договору. У договорі вказуються дані про вартість прокату певного товару, його вартість при відшкодуванні та авансовий платіж.

Авансовий платіж включає в себе заставу та ціну прокату першого місяця. Усі платежі за перший та наступні місяці здійснюються з авансового платежу. Якщо суми аваносового платежу недостатньо для продовження прокату, внести наступну суму можна: за допомогою послуг банків Приват Банк, Райфайзен Банк або Ощадбанк на карту відповідного банку або готівкою при зустрічі. При оплаті через банк збережіть чек та уточніть наявність надходжень у представника нашої компанії для фіксації Вашого платежу в договорі. Максимальний час для здійснення платежу 5 днів.

Період користування ви обираєте на власний розсуд. Допустимі інтервали для оплати такі: оплата на місяць або більше, на два тижні та подобова. З другого місяця оплата автоматично переходить у подобовий розрахунок (якщо Ви не попередили про продовження оренди ще на 1 місяць),проте нам необхідно заздалегідь повідомити про приблизний період користування задля комфорту наших клієнтів, адже бронь на той чи інший товар здійснюється в порядку черги. 

Доставка товару здійснюється по попередній домовленості, бажано самовивіз.
Зворотня доставка здійснюється аналогічно.

При отриманні товар перевіряється безпосередньо у присутності клієнта, надалі ми проінформуємо про те, як належно користуватися товаром. 
Шановний клієнт! Усі товари проходять попердню обробку стерилізуючим розчином або парою, а також УФ-променями. (прання – лише гіпоалергенними дитячими засобаи для прання) Тому безпеку та чистоту для Ваших “беззубиків” ми гарантуємо!

Замовити

Замовити